Menu
CHIP Speedtest

Správné nastavení nového vybavení

11.12.2012 09:50 | Redakce Chip
Správné nastavení nového vybavení
Ponechali jste u svého nového hardwaru tovární nastavení? Jen to ne! Pomocí našeho návodu z něj dostanete více funkcí a až 80 procent výkonu navíc.

 

Vybalit, připojit, zapnout – většinu nových zařízení zprovozníte velmi snadno a velmi rychle. Třeba nový smartphone však musíte nejprve „naučit“ všechny své dosavadní kontakty, zabezpečit ho a také nastavit tak, aby co nejvíce šetřil akumulátor. Nový notebook je zase zbytečně líný, pokud z něj neodstraníte množství nesmyslných předinstalovaných programů a pokud je vybaven pomalým magnetickým pevným diskem. Zakoupený televizor si sice sám automaticky najde všechny dostupné kanály, těch ale bývá zbytečně moc a jsou neprakticky zařazené. Přístroj má také z výroby špatně nastavený obraz – je příliš jasný, s přesycenými barvami.

 

Tyto příklady uvádíme na základě bohatých zkušeností, které získali naši redaktoři v testovací laboratoři Chipu. Je to často jen otázka několika minut, než najdete to nejlepší nastavení pro svůj nový hardware. Jen po správném nastavení ale plně využijete jeho potenciál. V několika vybraných příkladech, si ukážeme, jak zařízení jednoduše nastavit. Článek, který tyto příklady obsahuje, vyjde v Chipu 1/2013. V trafikách bude 14.12.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání