Menu
CHIP Speedtest

Srovnávače cen zboží

08.11.2011 15:46 | Redakce Chip
Srovnávače cen zboží
Internet pomohl uživatelům v celé řadě oblastí, do nakupování však přinesl doslova revoluci. Díky srovnávačům cen zboží lze nyní nakoupit rychle, bez čekání a především co nejlevněji.

Amatérský nakupující to na internetu nemá lehké – tisíce obchodů, miliony cenovek, chaotické popisy zboží a desítky dalších záludností na něj čekají doslova na každém kroku. Tento zmatek lze ale rychle a snadno zvládnout – řešením je použít srovnávač cen zboží.

Zkušení surfaři si s procházením jednotlivých obchodů skutečně hlavu nelámou. Do srovnávače cen zboží zadají název zvoleného výrobku a vyberou si obchod, který dané zboží prodává nejlevněji. Na první pohled rychlý a snadný nákup.
I tento postup však může narazit na celou řadu problémů – ne vždy je k dispozici určitá verze výrobku a ten nejlevnější obchod nemusí být tím nejspolehlivějším. Nové generace srovnávačů cen zboží ale dokážou vyřešit většinu potenciálních problémů. My jsme je otestovali a prozradíme vám, kde vám s nákupem poradí nejlépe. Vybrali jsme produkty, které mají šanci stát se hity letošních Vánoc, a na nich vám ukážeme výhody a nevýhody jednotlivých webů.

Tento článek najdete v Chipu 12/2011, který vychází 18.listopadu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání