Menu
CHIP Speedtest

Test Blu-ray přehrávačů

18.05.2010 13:24 | Redakce Chip
Test Blu-ray přehrávačů
Nové Blu-ray přehrávače lze již sehnat i za méně než 4 000 Kč. My vám přinášíme přehled dvanácti nejlepších modelů. Vyberte si tedy nejvhodnější přehrávač pro svůj HD televizor.

Televizní pořady v plné HD kvalitě sice stále ještě nejsou běžnou záležitostí, situace se však zlepšuje a televizní stanice je zařazují do vysílání stále častěji. Díky znatelnému poklesu cen se již ploché televizory s plným rozlišením nacházejí ve velké části domácností, většinou však není jejich potenciál plně využit. Řešením je nákup moderního přehrávače, který nejenže přehrává Blu-ray disky, ale dokáže rovněž zlepšit kvalitu filmů promítaných z běžných a stále o dost levnějších DVD disků. Dobrou zprávou je, že kvalitní Blu-ray přehrávač už lze koupit za čtyři až pět tisíc korun.

V rámci testu dvanácti nových Blu-ray přehrávačů jsme zkoumali jak kvalitu jejich reprodukce, tak dobu, kterou potřebují k načtení DVD či Blu-ray disku, spotřebu i ergonomii.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání