Menu
CHIP Speedtest

Test nejnovějších ultrabooků pro W8 i W7

07.12.2012 12:35 | Redakce Chip
Test nejnovějších ultrabooků pro W8 i W7
Windows 8 dorazila a s nimi i další generace ultrabooků. Nový OS se ale hodí jen pro některé z nich. Vyzkoušeli jsme nejzajímavější ultrabooky na předvánočním trhu, a to s novým i starým systémem.

 

 

 

V současné době může uspokojit nabídka ultrabooků jakýkoliv typ uživatelů, snad prozatím jen s výjimkou těch, kteří by rádi ultrabook s plnohodnotnou dokovací stanicí. Mezi přístroji najdeme klasické tenké notebooky s Windows 7 a nedotykovým displejem, najdeme mezi nimi nedotykové ultrabooky s Windows 8 a v prodeji jsou konečně i ultrabooky s dotykovým displejem a Windows 8. Ty posledně jmenované pak mají různá konstrukční řešení, různou úroveň výbavy a také se od sebe výrazně liší cenou.

Do testovací laboratoře nám během listopadu dorazilo sedm hodně zajímavých ultrabooků, které jsou určeny pro různé typy uživatelů. Snad je ani není možné porovnávat podle stejných kritérií, ale tvoří velmi dobrý průřez současnou nabídkou a vybere si z nich každý zájemce.

Celý článek si můžete přečíst v papírovém Chipu 1/2013 nebo v jeho elektronické verzi pro tablety.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání