Menu
CHIP Speedtest

Test: Point of View TV-DVBT-01

17.06.2013 08:00 | Redakce Chip
Test: Point of View TV-DVBT-01
Kdo chce na displeji tabletu nebo chytrého telefonu sledovat TV vysílání DVB-T, tomu se bude hodit TV adaptér Point of View TV-DVBT-01. Toto zařízení pracuje u vybraných modelů pod operačním systémem Android.

 

 

 

Výpis zařízení, se kterými tento malý TV adaptér spolupracuje, zahrnuje všechny modely značky Point of View s OS Android 4.0 a 4.1, dále vybrané tablety a smartphony Samsung, Acer, Archos, Asus a HTC. Zprovoznění TV adaptéru bylo díky velice stručnému, ale názornému návodu velmi snadné. Po zapojení adaptéru do tabletu (nebo do smartphonu), které se realizuje prostřednictvím portu microUSB, je zapotřebí z obchodu Google Play zadarma stáhnout aplikaci IDTV Mobile TV. Příjem TV vysílání jsme vyzkoušeli v několika lokalitách a s naladěním TV programů jsme vždy pochodili, nikoli však s použitím dodávaných pasivních antén, které se dodávají spolu s TV adaptérem. V místech se silnějším TV signálem jsme kvalitní obraz naladili pomocí napájené pokojové antény – tu lze k TV adaptéru připojit pomocí redukce pro běžnou koncovku TV kabelu. TV adaptér Point of View TV-DVBT-01 lze doporučit těm uživatelům tabletů a chytrých telefonů, jimž u nich chybí možnost sledovat TV vysílání. Pozor však na to, že tento adaptér spolupracuje jen s omezeným počtem zařízení.

Cena: cca 1 199 Kč

Rozhraní              microUSB

TV tuner              DVB-T

Obsah balení     mobilní anténa, stolní anténa, redukce TV kabelu, redukce do miniUSB

Podpora OS       Android 4.0+

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání