Menu
CHIP Speedtest

Tipy a triky pro Kindle

16.08.2011 14:04 | Redakce Chip
Tipy a triky pro Kindle
I přes nástup tabletů a netbooků mají čtečky e-knih stále více příznivců. My jsme pro vás připravili několik tipů a triků pro tu nejprodávanější z nich – pro Amazon Kindle 3.

Ve Spojených státech odstartoval Kindle digitální revoluci. Díky němu prodal Amazon v loňském roce poprvé více elektronických knih než těch papírových. U nás kvůli celé řadě faktorů (a také nově zavedenému clu na zboží mimo EU) o revoluci určitě mluvit nemůžeme, ale i zde si Kindle své příznivce našel. Neoficiální odhady mluví přibližně o desítkách tisíc přístrojů, které vytváří zajímavou cílovou skupinu i pro vydavatele. Navíc je publikování pro Kindle (například ve srovnání s texty pro iPad) relativně jednoduché. To jsou důvody, proč se začíná objevovat obrovské množství stránek, novin a specializovaných projektů věnovaných přímo čtečce Kindle. My jsme pro vás připravili nejen informace o těchto projektech, ale také několik praktických tipů a triků pro majitele této čtečky.  

 

Tento článek najdete v Chipu 9, který vychází v pátek 26.8. 2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání