Menu
CHIP Speedtest

To nejlepší z Android Marketu

17.10.2011 16:00 | Redakce Chip
To nejlepší z Android Marketu
Pro chytré telefony s Androidem existuje přes sto tisíc různých placených i zdarma použitelných programů. Ušetříme vám práci a vybereme pro vás tři desítky nejlepších.

Užitečnost chytrých mobilních telefonů s operačními systémy Android, Symbian, iOS a Windows Phone stojí na možnosti instalovat si do nich přehršel různých aplikací. Zatímco však Apple a Microsoft velmi úzkostlivě kontrolují aplikace určené pro telefony s jejich operačními systémy, Android Market nabízí často i nefunkční, nebo dokonce potenciálně nebezpečné programy. Volnější přístup správce platformy v tomto případě může způsobit například špehování majitelů mobilů s Androidem nebo třeba krádež a zneužití jejich osobních dat.

Vybrali jsme 30 bezpečných aplikací, které by na vašem Androidu neměly chybět. Jejich výběr, včetně instalací na Chip DVD, najdete v Chipu 11/2011, který vychází 21. října 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání