Menu
CHIP Speedtest

To nejlepší ze tří světů

15.07.2010 15:03 | Redakce Chip
To nejlepší ze tří světů
Windows krásná, rychlá a přátelská? Ano, je to možné – s nejlepšími funkcemi z Applu a světa Linuxu. Vytvořte si perfektní operační systém.

Programy, hry, filmy, hudba, podpora nejnovějšího hardwaru – Windows splňují vše, co si vaše počítačové srdce žádá. Někdy to však nestačí. Jsou případy, kdy Mac OS X nabídne komfortnější ovládání a Linux disponuje funkcemi, které Windows běžně nenabízejí. Co dělat? Spojte to nejlepší ze tří počítačových systémů do jediného. Chip vám ukáže, jak to nejlepší z Mac OS a Linuxu dostat do Windows.
Místo nudné systémové lišty získáte praktický a efektní 3D dok s mnoha novými funkcemi. Klávesové zkratky zrychlí vaši práci a náhled na soubory vám usnadní orientaci v adresářích. OS X toho ale nabízí ještě více: třeba Time Machine pro přístup k historickým verzím vašich dokumentů. Je to tedy perfektní a bezpečný způsob zálohování, nejlepší, jaký byl kdy na počítačích vymyšlen. I tuto funkci dostaneme do vašich Windows. Kromě toho naučíme váš notebook funkci multitouch, představíme vám výhody příkazové řádky a dalších linuxových vychytávek. Kromě stylového vzhledu a profesionálních funkcí vám prozradíme nejlepší triky pro komfortní práci s Windows. Díky tomu budete pracovat efektivněji než linuxový guru. Článek najdete v Chipu 8/10, který vychází 30.7.2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání