Menu
CHIP Speedtest

Trendy z IFA 2013

16.09.2013 08:25 | Redakce Chip
Trendy z IFA 2013
Už při slavnostním zahájení berlínského veletrhu spotřební elektroniky IFA (Internationale Funkausstellung), byly všude vidět mobilní telefony s obrovskými displeji s vysokým rozlišením a s výkonnými fotoaparáty s rozlišením ještě vyšším. Mobilní trendy byly patrné, aniž byste na výstavu vůbec museli chodit.

 

Všichni výrobci si pro tuto příležitost samozřejmě připravili své nejnovější produkty s ještě lepšími parametry. Nokia se pochlubila Lumií 1020 s rozlišením 41 megapixelů, Samsung zajímavým modelem Galaxy S4 Zoom s optickým zoomem, hybridem mezi smartphonem a fotoaparátem. Firma Sony se prezentovala novým smartphonem Xperia Z1 a hlavně „fotícím objektivem“ – zcela novým zařízením, které může pohled na fotografování zase trochu změnit.

 

Vysokým rozlišením se však pyšní například i televize a tablety – populární je teď formát 4K (Panasonic zde představil první tablet s tímto rozlišením), i když ho asi jen těžko využijete. Vše je propojeno, zasíťováno a spolupracuje to s „cloudem“, vše se hemží tituly DLNA, WLAN a Smart. Pokud se chcete podrobně seznámit s nejzajímavějšími produkty z různých oborů, přečtěte si Chip 10/2013.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání