Menu
CHIP Speedtest

Třídění e-mailů pomocí VIP seznamu

16.01.2013 15:50 | Redakce Chip
Třídění e-mailů pomocí VIP seznamu
Stává se to běžně – se záplavou běžné pošty přijde i důležitý e-mail, který by bylo potřeba vyřídit přednostně. Ne vždy je však tento e-mail výstižně označen, a tak ho můžete snadno přehlédnout.

Abyste dokázali na první pohled rozeznat, jestli se nově příchozí e-mail řadí mezi ty důležité, můžete si ve svém iPhonu, iPadu a iPodu sestavit seznam odesílatelů, jejichž zprávy se ve schránce budou řadit do složky »VIP«. Za tím účelem tapněte ve schránce na položku »VIP« a poté zvolte »Přidat VIP«. Otevře se seznam kontaktů, kde si vyberte, kdo všechno bude v seznamu figurovat. Jakmile budete mít seznam VIP odesílatelů vytvořený, pod nabídkou »Upozornění na VIP« si můžete vybrat, jakým způsobem chcete být na e-maily od těchto odesílatelů upozorněni. Na výběr je klasický banner v horní části obrazovky a okno s hlášením, vyžadující pro pokračování uživatelský zásah – v obou případech s možností zobrazení na zamčené obrazovce.

UPOZORNĚNÍ: Nastavení upozorňování na VIP e-maily má přednost před všemi ostatními nastaveními pro oznámení v aplikaci »Mail«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání