Menu
CHIP Speedtest

Udělejte si Windows 8

13.10.2011 15:08 | Redakce Chip
Udělejte si Windows 8
Přestože příští Windows dorazí nejdříve za rok, vy byste si chtěli lákavé funkce, jako je rozpoznání obličeje nebo podpora tablet PC, vyzkoušet dříve. Tak proč čekáte? Chip vám ukáže, jak lze již dnes využívat některé z funkcí Windows 8.

Cesta k Windows 8 začala s Windows 7, jak oznámil Microsoft na letošní Worldwide Partner Conference v Los Angeles. Chip vzal toto tvrzení doslova a umožní vám (v závislosti na vašem aktuálně používaném operačním systému Windows) cestu k jejich nejnovější generaci. Pomocí našich nástrojů, mezi kterými nebudou chybět ani biometrické bezpečnostní mechanismy z Windows 7, získáte mnohem lepší správu uživatelů nebo podporu pro dotykové obrazovky a tablety. Také vám ukážeme, jak vytvořit „nová Windows“, fungující na cenově dostupném „tablet PC“. To vše bez rizika, protože nabude chybět ani tip, jak Windows jednoduše vrátit do původního stavu.

Článek najdete v Chipu 11/2011, který vychází 21.10.2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání