Menu
CHIP Speedtest

Umění pro každého

16.08.2011 13:56 | Redakce Chip
Umění pro každého
Nezvyklé koláže, expresivní fotografie, vtipné karikatury či obrazy vhodné do vašeho obývacího pokoje: specialisté na práci s fotografiemi – aplikace pro úpravu fotografií – neznají tvůrčí hranice.

Stisknout spoušť fotoaparátu a něco vyfotografovat dokáže každý. Aby však výsledný snímek vypadal výrazně, unikátně, nebo dokonce bláznivě, to není jen tak. Pomocí různých aplikací pro úpravu obrázků dokážete samozřejmě realizovat téměř všechny své nápady, ale pouze v případě, že vy jako uživatel máte kompletní kontrolu nad všemi skrytými funkcemi, které tyto aplikace nabízejí. Proto vám představíme některé specializované fotonástroje, které ocení spíše fotografové amatéři. Přednosti těchto nástrojů spočívají v tom, že se soustřeďují pouze na vytvoření zvoleného zvláštního efektu a nematou uživatele výčtem různých možností. Na Chip DVD vám navíc nabízíme více než dvacet programů, které lze využít k realizaci vašich představ.

 

Tento článek najdete v Chipu 9, který vychází v pátek 26.8. 2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání