Menu
CHIP Speedtest

VELKÁ SOUTĚŽ O 3 TISKÁRNY HP

07.05.2013 05:15 | Redakce Chip
VELKÁ SOUTĚŽ O 3 TISKÁRNY HP
HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One: užijte si dvojnásobek tisku a kopírování.
HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One
HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One

Chcete doma tisknout a kopírovat s až polovičními náklady na stránku? Neřešit, že inkoust je příliš drahý na vytištění emailu či fotografie? Pak rozhodně oceníte multifunkční zařízení HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One.

Tiskněte více, plaťte méně. S tiskárnami HP Ink Advantage jsou náklady na tisk nižší než kdy dříve.  Náklady na vytištěnou stránku se pohybují kolem 0,4 Kč. Na jednu kazetu vytisknete až 600 stránek.

Výsledkem je možnost se stejnými prostředky vytisknout až dvojnásobek stránek. Cenově dostupné, samostatné inkousty navíc přinášejí další výhodu: kazety lze vyměňovat samostatně, tedy až ve chvíli, kdy skutečně dojdou. Čas i papír šetří automatický oboustranný tisk a kopírování.
Pomocí  bezdrátového a mobilního tisku HP ePrint můžete tisknout fotografie, dokumenty, e-maily a mnohé další téměř odkudkoliv, bez použití sítě.

S HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One vytisknete fotografie, ostrou grafiku a sytý černý text – to vše bez okrajů nebo i s nimi. Dokážete skenovat do e-mailu nebo síťové složky, aniž by bylo nutné zapínat počítač, a tisknout přímo z paměťových karet. Ke snadnému prohlížení a výběru fotografií poslouží barevná dotyková obrazovka.

Více se dozvíte na www.hp.cz/vicezamene

Soutěžní otázka: Kolik tiskových kazet obsahuje HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One?

  • a) 3
  • b) 4
  • c) 5
Jak soutěžit:

Pokud chcete být zařazeni do slosování o uvedené ceny, zašlete správnou odpověď na adresu hp@chip.cz, kde správnou odpověď napíšete do předmětu e-mailu a uvedete své kontaktní údaje. Uzávěrka soutěže je 17. 5. 2013. Výsledky soutěže budou uveřejněny na stránkách www.chip.cz.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání