Menu
CHIP Speedtest

Výprodej aplikací

17.07.2013 11:55 | Redakce Chip
Výprodej aplikací
Na placené aplikace na iPhonech a iPadech si zvyknete celkem rychle, zvláště pokud jste byli ochotní platit desetinásobně vyšší ceny za podobné programy pro stolní počítače.

Nicméně i prodejní model App Store umožňuje jednorázové slevy, nebo dokonce výprodeje komerčních aplikací za nulovou cenu. Tak proč si nenechat poradit a výprodeje nevyužít?

Aplikace Apps Gone Free shromažďuje na jednom místě tipy na aplikace, které byly dočasně uvolněny zdarma. Nejde však o mechanické přejímání seznamu aplikací. Redakce (reální lidé) tyto informace třídí a do App Gone Free zařazuje jen doporučené tipy, které považuje za praktické a využitelné, přičemž o odbornosti redakce serveru AppAdvice.com není namístě pochybovat. Každý tip je doplněn krátkou charakteristikou, tapnutím na aplikaci se zobrazí podrobný popis s náhledy a další tlačítko už vede přímo na Appstore a instalaci aplikace.

Apps Gone Free nabídne každý den asi deset tipů. Bohužel ale neobsahuje možnost dalšího filtrování nebo vyhledávání. Za zmínku stojí funkce AppBump, pomocí které můžete vyjádřit své přání, které aplikace byste rádi měli k dispozici zdarma. Je to možná idealistický názor, ale tvůrci nápadu tvrdí, že účelem funkce je přesvědčit tvůrce aplikací, že jediným problémem v širším používání jejich výtvoru je právě jeho cena. Apps Gone Free vás samozřejmě denně informuje o novinkách.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání