Menu
CHIP Speedtest

Vytvoření tajných nástěnek

18.01.2013 07:35 | Redakce Chip
Vytvoření tajných nástěnek
Ačkoliv nástěnková síť Pinterest stojí na sdílení obrázků, ne vždy je žádoucí veřejně ukazovat úplně vše.

Pinterest proto zavádí tajné nástěnky, u kterých si můžete přesně určit, s kým a zdali vůbec chcete obsah nástěnky sdílet. Pro vytvoření vlastní tajné nástěnky je potřeba na profilu přejít až úplně dolů. Tam najdete novu oblast »Secret Boards« a v některé z trojice předpřipravených pozic klikněte na »Create a Secret Board«. Po nastavení jména a kategorie lze pomocí pole »Who can pin?« přizvat uživatele, kterým chcete umožnit na nástěnku připínat obsah. Své nastavení poté potvrďte klinutím na »Create Board«, čímž vytvoření nové nástěnky dokončíte. S tajnou nástěnkou můžete pracovat téměř úplně stejně, jako s veřejnou. Drobný rozdíl spočívá v možnosti nástěnku odtajnit. Za tím účelem stačí na nástěnce kliknout na »Edit Board« a parametr »Secret« přepnout na »OFF«. Ale pozor, pokud tuto změnu potvrdíte, nelze již jednou zveřejněnou nástěnku přepnout zpět na tajnou.

Upozornění: Maximální počet vlastních tajných nástěnek je omezen na tři. Každý uživatel však může přijmout neomezené množství pozvánek ke sdílení tajných nástěnek.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání