Menu
CHIP Speedtest

Widget pro přehled o aktuálním stavu vyčerpaných jednotek

13.03.2013 06:55 | Redakce Chip
Widget pro přehled o aktuálním stavu vyčerpaných jednotek
Údaje o tom, jak na tom právě jste s počtem provolaných minut, odeslaných SMS a množství přenesených dat, si nově můžete nechat zobrazit přímo na ploše.

Stačí, když si do svého zařízení s Androidem zdarma stáhnete oficiální aplikaci Můj Vodafone, kterou najdete na Google Play i ve Vodafone galerii. Po nainstalování aplikace přejděte v telefonu do nabídky widgetů, v místní nabídce vyhledejte »Můj Vodafone« a přetáhněte jej na plochu. Poté je potřeba provést propojení s účtem, který používáte pro přístup do Internetové samoobsluhy. Za tím účelem zvolte ve widgetu »Přihlásit se do aplikace«, odsouhlaste trvalé přihlášení a zadejte požadované přístupové údaje. Aplikaci nyní můžete ukončit, ale neodhlašujte se. Ve widgetu teď uvidíte přehled čerpání jednotek z vašeho balíčku včetně údaje o poslední aktualizaci. Nemusíte mít přitom obavy, že by se používání widgetu podepsalo na množství přenesených dat v rámci vašeho internetového balíčku. Vodafone deklaruje, že veškerý datový přenos potřebný pro fungování widgetu i celé aplikace Můj Vodafone je zcela zdarma v České republice i v zahraničí a přenesená data se nikam nezapočítávají.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání