Menu
CHIP Speedtest

Windows to go

13.09.2010 12:29 | Redakce Chip
Windows to go
Vždy připraven! Přenosný systém Windows 7. Zachrání data, přinese bezpečí a běží stabilně.

Počítač je přítěž. Pokud hodně cestujete, je rozhodně pohodlnější vzít s sebou malý USB flash disk, než se vláčet s notebookem. Má to ale háček: Chcete pracovat s důležitými dokumenty na cizím počítači? Věříte v bezpečnost počítače v internetové kavárně v Indonésii? Nechcete, aby vám americký imigrační úředník rozebíral notebook a hledal kdovíco pod baterií vašeho notebooku? Komfortní řešení existuje: vezměte si s sebou počítač – ale jen na USB flash disku. Ukážeme vám, jak na miniaturní disk zabalit operační systém Windows a všechny důležité aplikace. Je to jednoduché a univerzální. S takovým diskem pak zprovozníte svůj počítač na každém PC, které má USB port.
Navíc nabídneme dvě možnosti: buď systém spustíte přímo na počítači – nabootujete z USB flash disku –, nebo jej spustíte na hostujícím systému – jako virtuální stroj. Každé řešení má své výhody i nevýhody. Vytvoření je však nyní mnohem jednodušší, než tomu bylo dříve.

Jak vytvořit přenosný počítač (komfortně bez potřeby WAIK nebo instalačního DVD s Windows 7), to najdete v Chipu 10/10, který vychází 24.9.2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání