Menu
CHIP Speedtest

WUG - Akce na červen 2013

04.06.2013 06:00 | Redakce Chip
WUG - Akce na červen 2013
Před prázdninovou pauzou nabízíme přednášky zaměřené především na vývojářskou část našich návštěvníků. Ti se mohou dozvědět novinky hned v několika technologických směrech. Ale i pro administrátory máme připravenu přednášku o SBS 2011, který je provozován v mnoha českých firmách a pomalu přichází doba, jak řešit jeho možnou náhradu.

V těchto dnech se také naše republika potýká s povodněmi. Pokud by byla některá z našich akcí zrušena, registrovaným přijde automaticky e-mail s touto informací. Přejeme, ať nejen vaše IT, ale především zdraví přečká tuto dobu v suchu a bezpečí.

České Budějovice - Vývoj aplikací pro Windows Phone 8

5. června 2013, 17:00 - Štěpán Bechynský

Vývoj aplikací pro mobilní telefony je zajímavou oblastí, do které se vyplatí investovat. Poskytněte zákazníkům aplikace šité na míru jejich potřebám a naučte se novinky ve vývoji pro Windows Phone, základní informace i pokročilé taje.

Hradec Králové - Migrace z SBS 2011 do WS2012 Essentials v praxi

11. června 2013, 17:30 - Jan Pilař (MVP, MCP, MCTS)

Rodina Windows Small Business Server pomalu ale jistě končí a tak se mnohé firmy ptají, co dál. Přijďte se podívat na přednášku plnou praktických ukázek, jak se migruje SBS 2011 Standard do nového Windows Server 2012 Essentials. Jak zmigrovat Active Directory, poštu z Exchange do Office 365 a souborová data.

Brno - PostSharp

17. června 2013, 17:00 - Gael Fraiteur

Poprvé na naši akci zavítá Gael Fraiteur. Máme slíbenou prezentaci o Aspect Oriented programming nebo Multitaskingu pro pokročilé programátory. Akce proběhne v Anglickém jazyce.

Praha - Entity Framework v .NET 4.5

17. června 2013, 17:30 - Jiří Činčura

Přehled novinek v tomto frameworku a jejich praktického využití. Jak na použití funkcí LINQ to Entities dotazech, transakce v Code First, EF Power Tools. To zajímavé, co rozšíří vaše obzory.

České Budějovice - Novinky v ASP.NET WebForms 4.5 a Visual Studiu 2012 pro webové vývojáře

19. června 2013, 17:00 - Tomáš Herceg (MVP)

Visual Studio nabízí zajímavé funkce pro vývojáře webových aplikací, pojďme společně prozkoumat ty nejlepší novinky v ASP.NET, které mohou vylepšit i váš projekt.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání