Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

WUG - Akce na červenec 2012

09.07.2012 06:15 | Redakce Chip
WUG - Akce na červenec 2012
I přes letní období, kdy většina našich poboček běží v úsporném režimu, můžete navštívit hned dvě zajímavé přednášky a jedno praktické cvičení.
Windows User Group v červenci pořádá:
Windows User Group v červenci pořádá:

Brno – Jak na IoC/DI kontejnery v .NETu
9. července 2012, 17:00 – Tomáš Herceg (MVP)

Dokážete si představit, co pod znamená IoC/DI kontejner? Že ne?! Na této přednášce si podrobně představíme principy IoC/DI, které by moderní SW projekt neměl postrádat, a konkrétní specifika použití v .NET aplikacích.

Praha – Hands on Lab – SharePoint Foundation 2010 a Search Server Express 2010
12. července 2012, 17:30 – Kamil Juřík (MCT, MCITP, MCTS)

V rámci HOLu se naučíte jak správně instalovat Search Server Express 2010​ a integrovat ho s prostředím SharePoint tak, abychom dosáhli řešení přinášející funkcionalitu téměř shodnou s plným SharePoint Serverem.

Praha – Optimalizace výkonu webových aplikací
19. července 2012, 17:30 – Robert Haken (MVP ASP.NET/IIS, MCT)

Jak na rychlé stránky v ASP.NET. Prozkoumáme stranu klienta, přenos i serverové zpracování. Ukážeme si jak provádět zátěžové testy a jaké nástroje použít při ladění výkonu. Prodiskutujeme, kdy má optimalizace výkonu smysl, a kdy stačí držet se základních pravidel slušnosti. Zrekapitulujeme základní pravidla psaní výkonově zdravých aplikací, protože nejefektivnější optimalizace je ta, kterou dělat nemusíme.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení