Menu
CHIP Speedtest

WUG - Akce na květen 2013

03.05.2013 10:30 | Redakce Chip
WUG - Akce na květen 2013
Naše akce a novinky ze světa technologií společnosti Microsoft jsou vám nyní opět o něco blíže. V Českých Budějovicích tento měsíc totiž startuje naše nová pobočka na půdě Jihočeské univerzity.

 

Aktuálně si pro vás v Českých Budějovicích připravili témata Windows 8 v podnikovém prostředívývoj aplikací pro Windows Phone 8 a novinky v ASP.NET WebForms 4.5 a Visual Studio 2012 pro webové vývojáře. A to v podání předních odborníků na danou problematiku. Doufáme, že se chod této pobočky podaří ustálit a dokážeme pro vás připravit zajímavá témata i do dalších měsíců a let, která přilákají dostatek návštěvníků. Pokud jste z jihu naší republiky a máte tip na přednášku, která by vás zajímala, neváhejte se prosím obrátit na budejovice@wug.cz. Těšíme se na vás.

Brno - S Martinem Pavlisem o Exchange 2013
6. května 2013, 17:00 - Martin Pavlis (MVP)

Martin Pavlis s Exchange 2013 pracuje již několik měsíců a vám ho představí tak, abyste věděli, jak skutečně funguje. Vysvětlí, jak se změnila architektura. Ukáže nejdůležitější novinky v přenosu zpráv, mailové hygieně, správě databází, jejich replikacích a vysoké dostupnosti, správě a spolupráci příjemců i zabezpečení.

Hradec Králové - System Center 2012 Configuration Manager
9. května 2013, 18:00 - Jan Marek (MCT, MCITP, MCITS)

System Center 2012 pokrývá celou správu vaší IT infrastruktury. Pojďte se podívat na jednu z jeho komponent, Configuration Manager, a jak vám může tento nástroj pomoci při správě koncových stanic. Zaměříme se na nasazení aplikací a operačního systému, inventarizaci a compliance management. Jasně a přehledně s velkým množstvím ukázek.

Zlín - System Center 2012 Configuration Manager
13. května 2013, 17:00 - Jan Marek (MCT, MCITP, MCITS)

System Center 2012 pokrývá celou správu vaší IT infrastruktury. Pojďte se podívat na jednu z jeho komponent, Configuration Manager, a jak vám může tento nástroj pomoci při správě koncových stanic. Zaměříme se na nasazení aplikací a operačního systému, inventarizaci a compliance management. Jasně a přehledně s velkým množstvím ukázek.

Brno - Maximálně efektivní Outlook
14. května 2013, 17:00 - Jaroslav Luhan (MCITP, MCTS )

Nejrozšířenějším klientem pro správu času, úkolů a e-mailových zpráv je Microsoft Outlook. Jak dobře jej sami znáte? Chcete poznat méně používané funkce a zvýšit vaši hodnotu tím, že je ukážete nadřízeným, kolegům a zákazníkům? Kolik emailových zpráv denně dostanete? Kolik času trávíte denně nad otevřeným e-mailovým klientem? Naučte se pracovat se svým časem efektivně.

České Budějovice - Jak na Windows 8 v podnikovém prostředí
15. května 2013, 17:00 - Tomáš Kantůrek

Zveme vás na první přednášku naší nové českobudějovické pobočky. Na seznámení se společně podíváme na klientský operační systém Windows 8 a jeho využití v podnikových sítích. Ukážeme si vychytávky užitečné pro běžné uživatele, tak pro administrátory firemních sítí. Všichni účastníci akce se mohou vyplněním dotazníku zapojit do slosování o jednu plnou verzi Windows 8 Pro zdarma!

Praha - Powershell - správa Windows II.
16. května 2013, 17:30 - Patrik Malina (MCT)

Volné navázání na předchozí přednášku o zákoutích a výhodách tohoto skriptovacího jazyka nejen pro správu operačních systémů rodiny Microsoft.

Ostrava - Vývoj Windows Store aplikací
28. května 2013, 17:00 - Štěpán Bechynský

V semináři se seznámíte, jak vytvářet aplikace pro nové uživatelské rozhraní pomocí C# a XAML a teké pomocí HTML5. Zároveň se seznámíte s možností, jak aplikace prodávat na Windows Store.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání