Menu
CHIP Speedtest

Základní výbava pro PC

13.06.2011 15:24 | Redakce Chip
Základní výbava pro PC
Samé jedničky na vysvědčení si bezpochyby zaslouží odpovídající odměnu, kterou může být třeba nový počítač. Dostatečně výkonný hardware nemusí stát velké peníze a stejně tak můžete ušetřit i za softwarovou výbavu.

Běžně prodávané počítače, notebooky či výkonově přece jen slabší netbooky nemají problém uspokojit svou hardwarovou výbavou požadavky uživatele související s prací s dokumenty, internetem, fotkami nebo s přehráváním hudby a filmů. Samozřejmě zde nehovoříme o výkonných herních strojích, ale o počítačích určených k použití při studiu, k vytváření například školních prací a k dalším běžným účelům. Vhodnou volbou softwarové výbavy pak můžete připravit počítač na všestranné použití a zároveň přitom zbytečně neutrácet peníze, které lze vhodněji investovat do rychlejšího procesoru nebo větší kapacity operační paměti či pevného disku. Ukážeme vám, jak vybavit méně výkonný počítač či netbook nebo výkonnější stroj s rychlým procesorem a velkou operační pamětí.

Článek najdete v Chipu 7/2011, který vychází 24. června 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání