Menu
CHIP Speedtest

Zálohování bez stresu

19.05.2011 14:00 | Redakce Chip
Zálohování bez stresu
Data jsou pryč? Nevadí. Pomocí našich tipů je rychle obnovíte ze zálohy.

Kdy jste naposledy vytvářeli zálohu svých dat? Ten, kdo pravidelně nezálohuje, opravdu riskuje. Fakt, že stálo za to věnovat několik minut pro nastavení zálohy, si totiž řada uživatelů uvědomí, až když je příliš pozdě. V okamžiku, kdy váš pevný disk přestane fungovat, je vědomí, že máte uloženu zálohu dat, velmi uklidňující. Proto vám ukážeme, jak si takovou zálohu vytvořit, a to tak, abyste si jen jednou vytvořili plán zálohy, a pak už se nemuseli o nic starat a vše probíhalo automaticky. Je přitom jedno, zda pro uložení dat zvolíte druhý disk v počítači, externí USB disk, síťové úložiště, nebo disk v cloudu.
Představíme vám řešení pro všechny typy souborů. Jinak byste totiž měli zálohovat velké filmové soubory a jinak dokumenty, se kterými pracujete denně. Ukážeme vám, jak zálohovat v případě domácího počítače i jak provádět zálohu v malé firmě s několika počítači. Navíc můžete k nastavení záloh použít plnou verzi programu Ocster Backup Pro z Chip DVD. Kromě toho najdete na Chip DVD několik dalších užitečných nástrojů, které vám pomohou s připravením dokonalé zálohy. Článek najdete v Chipu 6/2011, který vychází 27. května 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání