Menu
CHIP Speedtest

Zálohování: Bezpečí snadno a rychle

14.08.2012 16:20 | Redakce Chip
Zálohování: Bezpečí snadno a rychle
Zálohování je zbytečné. Navíc je to časově náročná činnost, s komplikovaným ovládáním a nutností kupovat drahé programy. Myslíte si to také?

O nesmyslnosti prvního tvrzení se většinou každý z nás musí přesvědčit sám – obvykle prostřednictvím nepříjemné ztráty důležitých dat. O tom, že i další tvrzení jsou nepravdivá, vás už přesvědčí Chip: nabídneme vám přehledný a praktický návod, jak jednoduše zabezpečit svá data před pohromami, a jako bonus přidáme i několik praktických programů, včetně plné verze zálohovacího programu Ocster Backup. Většina uživatelů a firem považuje zálohování za zbytečnou a zdlouhavou činnost. Většina (rozumných) firem však se skřípěním zubů zálohuje, běžní uživatelé se k tomu odhodlají zpravidla po první ztrátě důležitých dat – a nemusí jít o klíčové „finanční“ dokumenty, zamrzí i ztráta oblíbených fotografií nebo například receptů. Přitom je to úplně zbytečné – pokud máte vhodný software a víte, jak zálohovat, nemusí to být žádný problém. Příslušný software najdete na Chip DVD, na dalších stránkách pak najdete přehledný návod. Nic už vám tedy nebrání v „záchraně“ svých dat.

Ocster Backup Pro 7 najdete na Chip DVD.
Ocster Backup Pro 7 najdete na Chip DVD.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání