Menu
CHIP Speedtest

Zkrocení vlezlých aplikací

15.04.2013 12:50 | Redakce Chip
Zkrocení vlezlých aplikací
Ztrácíte kontrolu nad všemožnými příspěvky aplikací na vaší Timeline nebo vás přátelé neustále bombardují pozvánkami ke hrám? Učiňte tomuto chování jednoduše přítrž!

V rozbalovací nabídce v pravém horním rohu klikněte na »Nastavení účtu« a poté přejděte do »Aplikace«. V části »Aplikace, které používáte« najdete seznam aplikací, kterým jste za dobu používání Facebooku poskytli přístup k informacím ze svého účtu a případně i některá oprávnění (například k přidávání příspěvků na vaši Timeline). Pokud vás tedy některá aplikace obtěžuje, vyhledejte ji v tomto seznamu (všechny aplikace se zobrazí po kliknutí na »Show All Apps«) a klikněte u ní na »Upravit«. Nyní si můžete vybrat, která oprávnění chcete odebrat. Dále zde také najdete možnost zakázat dané aplikaci zasílat upozornění.

Pokud obtěžující upozornění přichází od aplikací, které používají vaši přátelé, přepněte se do části »Blokování«. Zde do pole »Blokovat pozvánky od uživatele« zadejte ty přátele, kteří vám pozvánky rozesílají. To je vše, od této chvíle vám od daných uživatelů žádná další pozvánka nepřijde.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání