Menu

Třetí generace notebooků ThinkPad Edge

08.05.2012 07:57 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Lenovo rozšiřuje své portfolio notebooků ThinkPad Edge – o 14palcový model ThinkPad Edge E430 a 15palcový model ThinkPad Edge E530.

Notebooky ThinkPad Edge E530/E430 budou dostupné s technologií NVIDIA Optimus, která umožňuje plynule přepínat mezi integrovanou grafikou Intel HD a dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce řady 630 s až 2 GB paměti. Tato technologie prodlužuje výdrž notebooku.
Nová generace notebooků ThinkPad Edge nabízí až 1 TB úložného prostoru na pevném disku, který bude možné transparentně kombinovat s 16GB rychlým úložištěm mini-SSD pomocí softwarového řešení Diskeeper ExpressCache a urychlit tak start programů nebo dosáhnout polovičních časů při zavádění operačního systému. Dále je vybavena porty USB 3.0. Nechybí ani systémové nástroje pro automatickou údržbu a diagnostiku ThinkVantage Toolbox, které se nově mění na Lenovo Solution Center for Small Business.
Notebooky jsou vybaveny integrovanou webovou kamerou s HD rozlišením s rychlostí snímání 30 snímků/s. Různé módy pro volání usnadňují VoIP komunikaci, stejně tak jako rychlý přístup k mikrofonu, reproduktorům nebo ztlumení zvuku.
Nové notebooky ThinkPad Edge, které budou k dispozici nejen v černé, ale i červené barvě, budou na našem trhu dostupné od května 2012 za cenu začínající na 9 170 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení