Menu

Ty internety

06.08.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nový zpravodajský B2B portál

Ty internety: nový zpravodajský B2B portál

Na český internet vstupuje nový projekt, zpravodajský B2B portál TyInternety.cz (www.tyinternety.cz). Cílem tohoto projektu je nabídnout ucelené zpravodajství o všem, co se děje na „těch internetech" (možná si vzpomenete na Věru Pohlovou, důchodkyni...), ze světa médií, byznysu a marketingu. České příbuzné servery se zaměřují na masová témata, TyInternety.cz chce oslovit internetové profesionály - pracovníky mediálních agentur, internetové podnikatele a investory. V plánu je i vybudování nové platformy pro sdílení kontaktů a zkušeností - v online i offline podobě.

TyInternety.cz přináší informace ze sedmi hlavních oblastí: Média, Reklama, Mobilně, Startupy, Sociální sítě, Události a Služby. V každé sekci bude web přinášet informace, které nejsou ve většině případů jinde v češtině dostupné. TyInternety.cz chce nabídnout i nejzajímavější videa, reportáže z českých i zahraničních internetových konferencí a výzkumů českého i zahraničního internetového trhu. Partnerem webu je SEMPO (Search Engine Marketing Professional Organization).

Zdroj: Tyinternety.cz

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení