Menu

TZ: ENUM Day

06.09.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
První český ENUM Day se koná již ve středu 12. září od 9 do 16 hodin v Café Louvre na pražské Národní třídě. Konference ENUM Day představí zájemcům o moderní internetové technologie teoretické i praktické zkušenosti s využitím systému ENUM pro telefonování po internetu.

ENUM Day se blíží, zbývají poslední volná místa

První český ENUM Day se koná již ve středu 12. září od 9 do 16 hodin v Café Louvre na pražské Národní třídě. Konference ENUM Day představí zájemcům o moderní internetové technologie teoretické i praktické zkušenosti s využitím systému ENUM pro telefonování po internetu. Možnosti nové technologie, která umožňuje bezplatné volání po internetu, představí odborníci z České republiky i ze zahraničí. Bližší informace společně s registračním formulářem najdete na adrese http://enum.nic.cz/enumday. Akci pořádá sdružení CZ.NIC, vstupenka na celodenní konferenci ENUM Day stojí 200 Kč.

Aleš Přistál 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení