Menu

Učte se slovíčka on-line

20.03.2012 11:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
On-line studijní pomůcku Vocableman.com je možné využít především pro studium cizích jazyků, ale i jiných oborů. Usnadňuje studium pomocí ověřené kartičkové metody.

Tzv. kartičková metoda umožňuje mnohem lépe zvládnout a uchovat v paměti v kratším čase novou látku (především nová slovíčka cizích jazyků). Aplikace Vocableman.com přesně plánuje opakování jednotlivých karet a student si tak opakuje právě ty karty, které ještě nemá úplně nastudovány.
Výhodou on-line verze oproti klasické papírové formě kartičkové metody je přenositelnost a jednoduchost manipulace s kartami. Stránka obsahuje také rozhraní pro snadnou tvorbu multimediálních kartiček, obohacených o obrázky a zvuk. Funkce sdílení složek mezi uživateli umožní využití této pomůcky nejen doma, ale také ve škole, na studijních kurzech a v mnoha jiných příležitostech. Například učitel, vedoucí kurzu nebo jeden z žáků může vytvořit seznam karet, které se mají studenti naučit a všichni si je pak mohou na Vocableman.com opakovat.
Uživatel si může vyzkoušet učení na Vocableman.com i bez registrace v sekci „Veřejné složky“, kde jsou všechny složky, které uživatelé vytvořili a volně zpřístupnili ostatním uživatelům. Vocableman.com lze využít i na mobilním telefonu či tabletu. V současné době již je zaregistrováno více než 1 500 uživatelů a ti přidali více než 62 000 studijních karet. Navíc je celý web kompletně lokalizován do angličtiny, němčiny, slovenštiny, japonštiny a maďarštiny.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení