Menu

Udržujte svou baterku plnou

05.12.2011 10:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Udržujte svou baterku plnou

Udržujte svou baterku plnou | foto: CHIP

CP-A2LS a CP-ELS je označení nových přenosných a snadno použitelných USB nabíječek firmy Sony. Použít je můžete na letišti, na pláži, nebo kdekoli jinde a doplníte z nich baterie mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače.

Nabíječky se hodí pro cestovatele, pracovníky na služebních cestách, nebo kohokoli, kdo si nemůže dovolit riskovat, že zůstane bez elektrické energie. Oba modely jsou lehké, snadno se přenášejí. Dobíjení z nich je stejně jednoduché, jako při připojení kabelu k USB portu počítače. 
Přenosná nabíječka CP-A2LS má kapacitu 4000 mAh dokáže uložit energii pro dvě nabití baterie smartphonu buď pomocí mikro USB kabelu, nebo originálního kabelu telefonu. Rychlou informaci o zbývající úrovni nabití baterie USB nabíječky poskytuje čtveřice LED indikátorů. Sama nabíječka se nabíjí dodaným vstupním AC modulem.  2000mAh kapacita kompaktního modelu CP-ELS je dostatečná pro jedno nabití baterie smartphonu. Dobití této nabíječky probíhá připojením k USB portu. Díky nízkému samovybíjecímu efektu si oba modely dokáží udržet přibližně 80 % původní úrovně nabití i po 12 měsících. Nové přenosné nabíjecí zdroje jsou k dostání za cenu 868 Kč (model CP-A2LS) a 409 Kč (model CP-ELS).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení