Menu

Úložiště ZyXEL NSA325 jedním z nejrychlejších na trhu

15.05.2012 07:48 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kromě mnoha jiných funkcí přichází model NSA325 s funkcí zMedia s podporou „mobilního cloudu“ – funkce zvlášť zacílená na uživatele, kteří jsou stále v pohybu. Díky mobilní aplikaci lze provádět konfiguraci, přehrávání a stahování souborů snadno z obrazovky mobilního zařízení.

Součástí mobilního cloudu pro NSA325 je také služba Dropbox pro zálohování souborů nebo odesílání torrentových souborů přímo z mobilních zařízení (chytré telefony a tablety), ať jste kdekoli. Se serverem NSA325 tak získáte svůj vlastní mobilní cloud.NSA325 nabízí možnost instalace dvou až 3TB disků, disponuje procesorem s taktovací frekvencí 1,6 GHz a dokáže nejen streamovat HD video pro samostatné přehrávání, ale zvládne i několik datových toků současně a to až rychlostí 75 MB/s, což z něj dělá jeden nejrychlejších multimediálních serverů na trhu. HD kvalita zůstane zachována, i když je v daném okamžiku aktivních několik streamů.

Funkce zPilot dokáže sama roztřídit soubory podle typu – po instalaci utility se příchozí soubory samy roztřídí do jednotlivých složek.Společnost ZyXEL klade velký důraz na ekologické funkce svých výrobků – a řada NSA300 není žádnou výjimkou. Díky funkci „Wake-on-LAN“ je možné zapnout server na dálku odkudkoli, i když byl předtím vypnutý. Podpora „hibernace pevného disku“ šetří energii převodem disku do klidového režimu, když po určitou dobu nepracoval. Plánovací funkce slouží k nastavení časového rozvrhu – zařízení řady NSA300 se mohou zapínat a vypínat automaticky podle potřeby.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení