Menu

Ultimaker S5 – opět lepší 3D tisk

23.04.2018 12:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Ultimaker S5 – opět lepší 3D tisk

Ultimaker S5 – opět lepší 3D tisk | foto: CHIP

3Dwiser rozšiřuje nabídku stolních 3D tiskáren Ultimaker o novinku označenou S5 přinášející spolehlivé a ucelené řešení firemním zákazníkům.

Ultimaker S5 navazuje na předchůdce stejnojmenné značky a přináší řadu vylepšení, včetně většího tiskového objemu. Podle výrobce exceluje při přípravě složitých prototypů, výrobních nástrojů a pomůcek či funkčních dílů.

Profesionální uživatelé dnes požadují 3D tisk geometricky složitých předloh s odolností průmyslových materiálů, opakovatelné výstupy, vysokou provozní spolehlivost i ucelené řešení, které uživatele nenechá na holičkách. Ultimaker S5 všechny tyto požadavky naplňuje díky vzájemně sladěnému hardwaru, softwaru, materiálům i předem vyladěným nastavením. Ovládání 3D tiskárny usnadňuje dotykový displej. Do tiskového prostoru 330 × 240 × 300 milimetrů se vlezou i větší modely. Ke spolehlivosti dvoumateriálového tisku přispívá čidlo pohybu tiskové struny. Dojde-li materiál, umožňuje tiskárna automaticky přerušit a navázat tisk, aniž by to ovlivnilo kvalitu výtisku.

ultimaker-s5-usnadnuje-profesionalni-3d-tisk-funkcnich-dilu-nastroju-i-presnych-prototypu-1-nahled

Vylepšené automatické vyrovnání podložky zajišťuje perfektní první vrstvu a průběžnou kompenzaci tiskového podkladu. Na zařízení při práci nemusíte dohlížet. Ultimaker S5 také přináší nové možnosti nasazení s širším výběrem termoplastů – od běžného PLA po pokročilé konstrukční materiály typu Nylon nebo PC.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení