Menu

Umělá inteligence generuje sprosté nahotinky: síť Pornpen je mnohem lepší než vloni

31.03.2023 18:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Umělá inteligence generuje sprosté nahotinky: síť Pornpen je mnohem lepší než vloni

Umělá inteligence generuje sprosté nahotinky: síť Pornpen je mnohem lepší než vloni | foto: gpointstudio / Freepik

O sprosťácké neuronové síti Pornpen, která generuje obrázky nahých žen v choulostivých pozicích, jsme informovali vloni v létě. Nutno však uznat, že tehdy byla počítačově generovaná grafika ještě v začátcích.

Umělá inteligence se vyvíjí prakticky přes noc a každou chvíli je silnější a silnější. Robotický chat GPT od OpenAI vešel do své 4. generace a umí již pracovat se zvukem, obrazem i videem.

Nejoblíbenější neuronová síť pro generování obrázků Midjourney se nachází již v 5. verzi a generuje tak kvalitní grafiku a obrázky, že lidé mnohdy neví, jestli jde o skutečnost, nebo počítačem vytvořenou grafiku. Stačí se podívat na případ papeže Františka v bílé péřové bundě.

Pod radarem běžných uživatelů se však nachází i další neuronové sítě, které pracují s omezeným rozpočtem a také se zaměřují jen na určitý segment. Síť Pornpen.ai jsme si představovali již vloni a tehdy šlo o nevídanou senzaci, i když k uspokojivým erotickým obrázkům měla daleko.

Hanbatá inteligence Pornpen.ai

Stačilo naklikat vlastní preference (barvu vlasů, věk, etnikum a tělesné proporce) na nahotinku a aplikace vygenerovala nahou ženu podle vašich představ. Uživatelé si však stěžovali na možnost renderovat pornografii v mrzkém rozlišení 512 × 512 pixelů.

A také na výsledky renderů, které kolikrát hrubě neodpovídaly realitě. Ženy měly znetvořené obličeje, zvláštní vlasy a hlavně končetiny prapodivně zkroucené. Spíše než fyzické vzrušení vyvolávaly hrůzu.

Novinkou je možnost generovat slečny v oblečení | Zdroj: Pornpen.ai (vygenerováno pomocí AI)

Novinkou je možnost generovat slečny v oblečení | Zdroj: Pornpen.ai (vygenerováno pomocí AI)

Dnes je neuronka Pornpen lepší o tak velký parník, že na zvláštní děsivé ženštiny z minula nechá v klidu zapomenout. Základní nastavení preferencí funguje stejně. Novinkou je možnost generovat ženy i v oblečení – pro případ, že někoho vzrušuje outfit letušky, studentky nebo zdravotní sestřičky.

A samozřejmě přibylo také předplatné Pro s možností renderovat až v rozlišení 2048 × 2048 pixelů a celkem kreativní schopností upravovat či vylepšovat rendery od umělé inteligence. Dejme tomu, že se vám třeba líbí obličej vygenerované ženy, ale ne tělo. Žádný problém, AI zachová obličej, ale vylepší tělo. A naopak.

Cena předplatného je 496 korun měsíčně včetně DPH. Pornpen na webu tvrdí, že má již přes 12 tisíc předplatitelů.

Zdroj: Pornpen.ai

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Jebat

  Akorát další sběrna osobních dat

  Reagovat na komentář

  odpověď

  Reakce na Honza : odkaz na jejich stránky: https://www.prusa3d.com/cs/?…

  Reagovat na komentář

  odpověď

  Reakce na Honza : Zavítej na stránky Průši, prý mají novou 3D tiskárnu.

  Reagovat na komentář

  Reakce na Haakon: Nelžu. V momentě, kdy jsem to poprvé zkoušel, to hlásilo přeplněný server a jako alternativu nabízelo prémiový účet. Než mě to nechalo generovat obrázek (neustále jsem musel refreshovat), trvalo to zhruba deset minut. Pak to cca pět minut generovalo a výsledek opravdu neodpovídal zadaným parametrům. Pokus číslo dvě- dvě minuty, než to generovat začalo a výsledek opět neodpovídal zadání. Pokus číslo tři- pět minut a výsledek více méně odpovídal. Teď po Vaší reakci 10 minut, než mě to pustilo generovat. Postava sice parametry odpovídá, ale má jiné oblečení, je zobrazena zezadu místo zepředu a v jiném prostředí. Další pokus začal generovat hned, trvalo to jen asi dvě minuty, ale výsledek NAPROSTO neodpovídá zadaným parametrům…

  Reagovat na komentář

  Tak teď už jen 3D tiskárnu…

  Reagovat na komentář

  Lháři

  Reakce na Ferro: Proč lžeš? A to, že máš IQ tykve opravdu není omluva. Generace obrázku trvá pár vteřin, čím ses proklikával opravdu netuším a zbytek radši nekomentovat. Dnes to dokáže už vytvořit v podstatě cokoliv a nerozeznatelné od reality nebo tradičního umění…

  Reagovat na komentář

  Jo. Deset minut se snažíte proklikat k NĚČEMU, pak to pět minut přemejšlí a nakonec to vyplivne obrázek, kterej nemá naprosto nic společnýho se zadanejma údajema (nebo UI neví, jak vypadá zrzka). Zadejte ty samý tagy do googlu a máte daleko lepší výsledky téměř okamžitě…

  Reagovat na komentář

  foto bezdetní feny

  co sedí v parlamentu bude zajisté vzrušující

  Reagovat na komentář

  pornpen

  to si ve sněmovně užijí, nahatá Benda, nebo Schilerová to musí být zážitek

  Reagovat na komentář

  Takovejch je v Kojetine plno.

  Reagovat na komentář