Menu

UPC nabízí 100 Mb/s

30.08.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
rychlý internet

UPC nabízí 100 Mb/s

Od zítřejšího dne  mohou zákazníci UPC  vychutnat nové internetové připojení UPC Fiber Power které umožňuje stahovat data  rychlostí až   50 MBit/s nebo 100 Mbit/s. Díky oběma novým službám je nabídka UPC až pětkrát rychlejší než konkurenční nabídka ADSL. Nová generace rychlého širokopásmového připojení založena na technologii EuroDOCSIS 3.0., která se ještě nedávno zdála v domácích podmínkách vzdálenou budoucností, k dispozici již dnes.

Dvě nové internetové nabídky jsou následující:

UPC Fiber Power 100  s rychlostí až 100 Mbit/s v příchozím (download) a až 10 Mbit/s v odchozím (upload) směru. Cena za službu je 1 750 Kč včetně DPH.

UPC Fiber Power 50 s rychlostí až 50 Mbit/s v příchozím (download) a až 5 Mbit/s v odchozím (upload) směru. Cena za službu je 1 300 Kč včetně DPH.

Dostupnost a instalace služby

UPC aktuálně nabízí UPC Fiber Power 100  a UPC Fiber Power 50 ve většině velkých měst, kde působí. V průběhu roku bude nabídku rozšiřovat i do jiných míst. Zákazník se může o dostupnosti obou připojení informovat na www.upc.cz nebo na klientském centru. Na www.upc.cz jsou rovněž k dispozici doporučení týkající se konfigurace osobního počítače a softwaru. Za instalaci služby zaplatí uživatel 1 Kč a za připojení služby 250 Kč. V případě, že platbu za službu provádí prostřednictvím SIPO, je připojovací poplatek snížen na 1. Kč. Modem je zapůjčován zdarma. V rámci kampaně doprovázející spuštění služby mohou zákazníci získat 50% slevu z ceny na první čtyři měsíce.
Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení