Menu

Vánoce u T-Mobilu

30.10.2007 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-mobile začíná nadělovat

Vánoce u T-Mobilu

Letošní Vánoce začínají u T-Mobile 1. listopadu. Pro tarifní i Twist zákazníky je připravena zajímavá nadílka. Zájemci o paušál si mohou vybrat novou unikátní službu Mých5 nebo k dalším z kreditních tarifů dostanou až na rok volání v síti T-Mobile zcela zdarma. Příznivci předplacených karet mohou získat nejen nový Twist tarif Mých5, ale i vánoční sady od 1099 korun včetně 800korunového kreditu. Navíc je pro všechny připraven speciální vánoční dárek pro dlouhé zimní večery.

Volání až na 1 rok zdarma

Všichni zákazníci, kteří si do konce roku aktivují či přejdou na některý z kreditních tarifů a uzavřou smlouvu na dva roky, si budou moci užívat volání za 0 Kč za minutu v síti T-Mobile až po dobu jednoho roku, a to od 1. ledna 2008. Například uživatel Kreditu 250 či jeho HITové varianty nebude za hovory ve vlastní síti T-Mobile platit dva měsíce; s Kreditem 2000/HIT pak zmiňovaných dvanáct měsíců.  

Tarif

Délka platnosti výhody
Kredit 250/HIT2 měsíce
Kredit 450/HIT2 měsíce
Kredit 700/HIT4 měsíce
Kredit 1200/HIT6 měsíců
Kredit 2000/HIT12 měsíců
Kredit 150/HIT*2 měsíce
Poznámka:*platí pouze pro přechod z Twistu 

Dárek pod stromeček

Zákazník, který se rozhodne pro některou z vánočních nabídek (Mých5 nebo volání až na 1 rok zdarma) obdrží speciální dárek. Balíček obsahuje kromě čtyř deskových her také jednu speciální soutěž, v níž mohou účastníci po splnění pravidel získat zdarma telefon Samsung D900i. Dárek je určen pro všechny zákazníky, kteří od 1. listopadu uzavřou novou smlouvu, prodlouží svoji stávající smlouvu nebo přejdou z Twistu na paušál.

Twist zákazníci

Také příznivci předplacených karet se mohou těšit na bohatou vánoční nadílku. Od 1. listopadu jsou pro ně připraveny vánoční sady s Twist tarifem Mých5. S ním mohou na pět vybraných čísel z jakékoliv sítě volat za 3,50 Kč za minutu včetně DPH a posílat SMS za 1,50 Kč včetně DPH. Hovory na ostatní čísla přijdou na 7 Kč včetně DPH za minutu, textovky na 3,50 Kč včetně DPH. Se sedmi typy vybraných telefonů Nokia a Samsung mohou twisťáci využívat také speciální aplikaci Mých5 umožňující libovolnou personifikaci pěti „nej“ kontaktů. Samotný tarif lze však využívat i s telefonem, který aplikaci nepodporuje. To ale není všechno. Každá Twist sada bude totiž obsahovat úvodní kredit ve výši 800 Kč. Například Nokia 1600 s Twist tarifem Mých5 přijde na 1099 Kč včetně DPH. Zbrusu nový telefon pod stromeček tak vyjde na pouhých 299 korun.  Zkrátka nepřijdou ani zájemci o samotnou Twist SIM kartu s tarifem Mých5. Za 99 Kč včetně DPH bude v prodeji samostatná SIM karta, která bude obsahovat počáteční kredit 10 Kč. 

Tarif Twist Mých5

5 zvolených kontaktůOstatní čísla
Cena za minutu3,507,00
Cena za SMS1,503,50

Poznámka: hovory jsou tarifikovány režimem 60+30. Ceny jsou v Kč včetně DPH. 

Dárek pod stromeček

Ať už se kupující rozhodne pro celou Twist sadu, nebo jen SIM kartu, dostane od T-Mobile dárek v podobě soutěžní hry, v rámci které může po splnění pravidel získat zdarma telefon Samsung D900i.

Komentář redakce: Nabídka T-Mobilu se nám líbí. Volání zdarma od 2 do 12 měsíců, to je lákavé. Nokia 1600 je sice jedním z nejlevnějších telefonů, za cenu 1099 Kč k ní však dostanate 800 Kč kredit, což znamená, že telefon vyjde na 299 Kč. To je bezesporu velmi výhodná cena.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení