Menu

Vánoční nadílka od O2 je tady

08.10.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Telefónica O2 již začíná s vánoční nadílkou jak pro nové, tak i pro stávající zákazníky.

Vánoční nadílka od O2 je tady

Telefónica Ojiž začíná s vánoční nadílkou jak pro nové, tak i pro stávající zákazníky. Zákazníci si mohou do některého z vybraných balíčků služeb namíchat podle svých potřeb digitální televizi O2TV, připojení k internetu O2 Internet ADSL a volání zdarma. K balíčkům služeb O2 Trio, O2 Duo a O2 Duo Mobil si navíc každý zákazník může vybrat jeden ze tří skvělých vánočních dárků.

Vánoce s výhodnými balíčky služeb od O2

Dárek si mohou vybrat noví i stávající zákazníci, kteří si v období od 15. října do 31. prosince 2007 objednají v balíčku alespoň jednu novou službu. Vybírat mohou digitální televizi O2TV, O2 Internet ADSL nebo tarif pro mobilní volání. K balíčkům O2 Trio a O2 Duo tak získají dárek za symbolickou 1 Kč (včetně DPH). U balíčku O2 Duo Mobil si pro získání dárku stačí navýšit kredit na mobilní volání o 199 korun s DPH na 24 měsíců.

Vánoce se samostatnými službami

Vánoční nabídka je připravena také pro zákazníky, kteří si vyberou pouze samostatnou službu připojení k internetu O2 Internet ADSL nebo digitální televizi O2TV.

O2 Internet ADSL

Pro zákazníky O2 Internet ADSL je připraven vánoční dárek v podobě mobilního telefonu Sony Ericsson J110i za pouhou 1 Kč. Mobilní telefon je vybaven barevným displejem, podporou polyfonního vyzvánění a může se tak stát zajímavým dárkem k Vánocům pro některého z členů rodiny.

Digitální televize O2TV

Vánoce plné zábavy, filmů nebo sportovních přenosů si užijí zákazníci digitální televize O2TV. Pro nadcházející vánoční období je prodloužena nabídka 50% slevy z běžné ceny na první tři měsíce pro všechny základní programové nabídky O2TV Zábava, O2TV Kino nebo O2TV Sport.

Vše, co je pro používání služby potřeba, získají zákazníci v rámci vánoční nabídky po jedné koruně - aktivaci, modem, pronájem set-top boxu i instalaci O2TV.

Komentář redakce: Určitě zajímavá nabídka pro stávající zákazníky, ale pro nové zákazníky jsme toho čekali mnohem více - neomezené volání, mobily za super ceny, odpuštění paušálů, atd. Do Vánoc máme ještě dva měsíce, kdo ví, třeba nás Telefónica O2 ještě mile překvapí.

Aleš Přistál

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení