Menu

Varta Mini Powerpack – klíčenka s baterií

04.02.2014 15:08 | Michal Bareš + Přidat komentář
Varta Mini Powerpack – klíčenka s baterií

Varta Mini Powerpack – klíčenka s baterií | foto: CHIP

Pokud se vám pravidelně stává, že vám cestou z práce dojde baterie ve smartphonu, možná vám pomůže miniaturní klíčenka Varta Mini Powerpack.

web-varta-mini-powerpack-lifestyle2-low-nahled

Varta Mini Powerpack

Externích baterií pro dobíjení smartphonů a tabletů je na trhu čím dál víc. Existují modely s kapacitou dosahující 10 000 mAh, kterými lze smartphone dobít třeba pětkrát, Varta Mini Powerpack s kapacitou 400 mAh je oproti nim drobek, který dokáže telefon maximálně dobít tak, aby vydržel o pár hodin déle, dokud se nedostanete k plnohodnotné nabíječce. Na druhou stranu je ale malý (78×29×13 mm), lehký (31 gramů) a obsahuje jak klasický microUSB konektor, tak starší 30pinový Apple konektor. Podle výrobce prodlouží interní lithiová baterie s kapacitou 400 mAh délku hovoru mobilního telefonu o cca 60 minut (testováno na iPhone 4S). Mini Powerpack se nabíjí z USB portu počítače nebo z klasické USB nabíječky. Stavová dioda informuje o stavu nabití integrované baterie a poutko na Mini Powerpacku usnadňuje umístění např. na klíče. Prodává se v černé a bílé variantě (limitovaná edice) za doporučenou cenu 389 Kč. 

web-varta-mini-powerpack-produkt1-nahled

Varta Mini Powerpack

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení