Menu

Verbatim Bluetooth Audio Cube

10.11.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bluetooth reproduktor pro mobil

Verbatim Bluetooth Audio Cube: Bluetooth reproduktor pro mobil

Nový kompaktní stereo Bluetooth Audio Cube od Verbatimu reprodukuje zvuk z jakéhokoli Bluetooth zařízení, tedy například z mobilního telefonu, MP3 přehrávače nebo notebooku.

Výrobce udává, že i přes své malé rozměry a hmotnost dokáže Verbatim Bluetooth Audio Cube vydávat hudbu s opravdovým rázem - dostatečným pro jednu velkou místnost. Jeho strany měří 70 mm a vejde se do kapsy.

Reproduktor má bezdrátový dosah 8 metrů a jakmile jej připojíte ke svému Bluetooth zařízení, stačí už jen stisknout příslušné tlačítko pro přehrávání hudby. Součástí balení je také konvenční stereo audio kabel (3,5mm), který umožňuje připojení Bluetooth Audio Cube i k zařízení nepodporující Bluetooth a použít jej jako standardní stereo reproduktor. Jeho maximální výkon jsou 3 watty, disponuje frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a o napájení se starají čtyři AA baterie. Bluetooth Audio Cube je k dostání v obchodech za 780 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Zdroj: Verbatim

Pavel Trousil

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení