Zálohujte si lokálně snímky uložené ve Fotkách Googlu
Služba Fotky od společnosti Google je praktická a fotografie na ní máte k dispozici on-line.…
Firma Verbatim Europe představila na letošním CeBITu novou ExpressCard SSD kartu pro uživatele notebooků. SSD (Solid State Drive) karta nabízí uživatelům PC s XP/Vista i uživatelům Mac OS X přídavnou paměť, která je až pětinásobně rychlejší než USB flash disky, nebo externí disky (klasické nebo SSD) připojené přes pomalejší rozhraní USB.
Verbatim ExpressCard SSD je založena na 34mm ExpressCard modulu (75mm x 34mm x 5mm) a v obchodech je k dostání ve třech kapacitách 16, 32 a 64 GB za 2149 Kč, 3799 Kč a 6999 Kč. Rychlost čtení je až 120 MB/s (800x) a zápisu až 30 MB/s (200x). Karta ExpressCard SSD navíc podporuje funkci Windows ReadyBoost ve Windows Vista.
Výhodou také je, že se vejde do Express Card slotu a snadno se tedy přenáší - na rozdíl od externího pevného disku. Disk může být ve slotu napořád. Disky se dodávají společně se zálohovací aplikací Nero BackitUp 4 Essentials.
Zdroj: Verbatim
Pavel Trousil
Služba Fotky od společnosti Google je praktická a fotografie na ní máte k dispozici on-line.…
Možná se vám už také stalo, že jste kliknuli na tlačítko pro vypnutí počítače, ale hned jste…
Funkci »Microsoft Print to PDF«, která umožňuje prakticky z jakékoli aplikace s podporou…
Nástroj DISM (Deployment Image Servicing and Management) z výbavy Windows 10 lze použít k…