Menu

Virtuální realita pro letecké pasažéry

18.09.2017 11:48 | Josef Mika + Přidat komentář
Virtuální realita pro letecké pasažéry

Virtuální realita pro letecké pasažéry | foto: CHIP

Společnost Air France aktuálně testuje zábavní systém s virtuální realitou. Cestující mohou využít headset, který jim zprostředkuje 3D a 2D filmy ve svém vlastním soukromém kině.

Novinka zatím není pro každého, mohou si ji vyzkoušet pouze cestující Business třídy. Air France zkouší svým zákazníkům nabídnout jiný druh zábavy, proto ve spolupráci se startupem SkyLights přišla s úplně novým zábavním systémem. Nová nabídka je tvořená headsetem pro virtuální realitu, ve kterém se dá dívat na filmy a seriály ve 3D nebo 2D.  

Od září 2017 je systém testován na palubě letadel Air France A340, kde cestující mohou vyzkoušet nový druh zábavy v letadle na vlastní kůži. Zatím jsou nabízeny čtyři headsety s výběrem asi čtyřiceti filmů a seriálů.

Tento pilotní projekt bude cennou zkušeností pro společnost Air France, která tak svým pasažérům nabídne formou inovativního řešení něco úplně nového. Je to i příležitost pro startup SkyLights, s nímž spolupracuje Air France jako součást iniciativy Open Innovation approach. Po skončení testovacího období by tento nový systém mohl být zaveden na různé lety během několika měsíců.

skylight-bryle

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení