Menu

Vlajková loď HTC za 20 000 Kč

16.05.2017 15:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vlajková loď HTC za 20 000 Kč

Vlajková loď HTC za 20 000 Kč | foto: CHIP

Smartphone U11, vlajková loď firmy HTC pro rok 2017, v sobě kombinuje efektní voděodolný design, nový způsob ovládání pomocí stisku, inteligentní audio funkce a chytré digitální asistenty. 

HTC dnes představilo smartphone HTC U11 s 5,5” Quad HD displejem, inovativním způsobem ovládání stiskem telefonu HTC Edge Sense a voděodolným designem. HTC U11 nabídne aktuálně nejvýkonnější procesor Qualcomm Snapdragon 835 s podporou gigabitového LTE, 64 GB rychlé interní paměti UFS 2.1 a 4 GB RAM.

Nechybí ani nejnovější verze operačního systému Android 7.1 s nadstavbou HTC Sense. Kromě HTC Edge Sense se mohou fanoušci těšit na 12MPx Ultrapixel 3 fotoaparát s víceosou stabilizací obrazu, rychlým ostřením, technologií Auto HDR Boost a možností videozáznamu ve 4K. Vylepšení se dočkala také přibalená Hi-Res sluchátka USonic. Ta nyní nabízí i schopnost aktivního potlačení okolního hluku. V balení bude čekat i redukce z USB-C na audio Jack, vybavená výkonným Hi-Res D/A převodníkem kompatibilním s mnoha dalšími přístroji a transparentní kryt.

Konstrukce HTC U11 kombinuje kovový rám a odolné sklo Corning Gorilla Glass 5. Zadní strana je opatřena mnoha tenoučkými vrstvami reflexních minerálů. Telefon je navíc odolný vůči prachu a vniknutí vody. 5,5” velký Quad HD displej (2560 x 1440 bodů) má poměr stran 16:9.

V HTC U11 nenaleznete hned tři digitální asistenty: HTC Sense Companion, Google Assistant a Amazon Alexa. HTC Sense Companion se postupně seznamuje se zvyky uživatele a dokáže mu tak poskytovat příhodné rady. Například je dost chytrý na to, aby mu odpoledne v případě večerní schůzky doporučil telefon dobít, nebo si s sebou vzít powerbanku. Zároveň pro uživatele kontroluje chod systému a ve vhodnou chvíli mu poradí, aby odstranil nepotřebná data a dlouho nevyužité aplikace. Upozorní také na počasí následujícího dne, informuje ho o pokrocích ve fitness, a navíc doporučí v čase oběda restaurace v okolí.

Hmotnost smartphonu je 169 g a má rozměry 153,9 x 75,9 x 7,9 mm. Kapacita baterie pak 3000 mAh. Novinka na náš trh v barvách Amazing Silver a Brilliant Black v průběhu června 2017 za doporučenou cenu 19 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení