Menu

Vodafone nabídne jízdní řády zdarma

16.09.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
rámci probíhajícího celoevropského Týdne mobility nabízí mobilní operátor Vodafone od 16.9. do 23.9. 2007 přístup ke službě Jízní řády na portálu Vodafone Live! zcela zdarma.

Vodafone nabízí jízdní řády zdarma

V rámci probíhajícího celoevropského Týdne mobility nabízí mobilní operátor Vodafone od 16.9. do 23.9. 2007 přístup ke službě Jízní řády na portálu Vodafone Live! zcela zdarma. Umožňuje tak všem řidičům snadné vyhledání alternativního dopravního spojení. Vodafone tak chce v rámci svého programu společenské odpovědnosti podpořit Týden mobility, jehož cílem je rozvoj udržitelné mobility v městských centrech, šetrné k životnímu prostředí a k obyvatelům. Velkým příznivcem veřejné dopravy je také generální ředitel Vodafonu Grahame Maher, který používá pro každodenní cestu do práce pražské metro a tramvaj.

Cílem každoročních Týdnů mobility je podpořit udržitelnou mobilitu a to zejména rozvojem:

  • veřejné městské dopravy
  • cyklistické a pěší infrastruktury ve městech
  • městských autopůjčoven

Do Týdnu mobility 2007 je zapojeno 1 300 evropských měst z toho 37 měst v ČR.

Aleš Přistál

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení