Menu

Vodafone naděluje

31.10.2007 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Největší odměnu získají věrní zákazníci

Vodafone naděluje

Vodafone má vánoční nadílku pro stávající i nové zákazníky, všichni dostanou od 1. listopadu ke svému paušálu či dobitému kreditu 20% zdarma navíc pro volání a posílání SMS do všech národních sítí. Tento bonus budou moci zákazníci využívat tolik měsíců, kolik započatých let s Vodafonem jsou.

Noví zákazníci mohou čerpat dárek 1 měsíc, nejvěrnější zákazníci, kteří jsou s Vodafonem sedm až osm let, získají dárek na 8 měsíců.  Nejatraktivnější dárek ve formě 20 % navíc na 5 až 8 měsíců získá téměř milion zákazníků.

Vánoční nadílka je snadno dostupná pro všechny, aniž by museli podepisovat jakékoli smlouvy či úvazky s operátorem. Pro využití nabídky si ji stačí kdykoli od 1. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 aktivovat. To lze buď na webu, přes hlasovou samoobsluhu nebo zákaznickou linku.

Tuto strategii Vodafone nastartoval už loni, když se jako první z operátorů zaměřil kromě nových i na stávající zákazníky a slíbil, že právě stávající zákazníci budou pro Vodafone ti nejdůležitější.

Firemní zákazníci navíc dostanou od Vodafonu díky službě VPN firma neomezeně více bezplatného volání a SMS se službou VPN v rámci své  firmy, dále možnost pořídit si telefon Nokia 6300 k tarifu Nabito 700 a vyšším za sedm korun a navíc ještě poukázku na slevu 20 až 35 procent na nákup až pěti kusů notebooků Dell, kterou bude možné uplatnit do 29. února 2008.

Všichni zákazníci Vodafonu mají navíc možnost využít voucher na slevu 10 procent při nákupu v internetových obchodech Mall.cz a od 5. listopadu se mohou zapojit se do Velké vánoční soutěže o 7 aut, 77 notebooků Apple a tisíce dalších atraktivních cen.

Komentář redakce: Jistě se jedná o zajímavou nabídku, obzvláště pro věrné zákazníky. 20 % zadarmo navíc, aniž byste museli cokoli dělat, upisovat se, nakupovat apod., to není špatný přístup.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení