Menu

Vodafone pokryl další lokality Turbo Internetem

30.01.2014 04:53 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Vodafone pokryl další lokality Turbo Internetem

Vodafone pokryl další lokality Turbo Internetem | foto: CHIP

Vodafone tento týden pokryl Turbo Internetem další lokality, hlavně v Karlovarském, Libereckém, Ústeckém, Plzeňském a Středočeském kraji.

Vodafone tento týden pokryl další lokality Turbo Internetem (rychlý mobilní internet na 3G + LTE 900 MHz) na technologii LTE 900 MHz.

K 28. 1. 2014 mohou Turbo Internet (3G + LTE 900 MHz) využít obyvatelé v celkem 1 876 obcích, z toho 1 140 obcí pokrývá LTE na frekvenci 900 MHz. Uvedeny jsou pouze obce, které jsou Turbo Internetem pokryty minimálně z 80 % populace venkovním signálem.

Turbo Internet mohou využít všichni zákazníci Vodafone, kteří používají jakékoliv datové služby Vodafonu, vlastní LTE SIM kartu a zařízení podporující LTE na frekvenci 900 MHz, 3G a 2G.

Od minulého týdne je navíc LTE dostupné nově i majitelům některých zařízení Apple (iPhone 5c a 5s; iPad Air 4G; iPad mini s Retina displejem).

Dosažitelné rychlosti přenosu dat v této síti jsou srovnatelné se systémem 3G (HSPA+) a umožňují pohodlné využití internetu. V průběhu testování bylo dosaženo reálné rychlosti přesahující 15 Mbit/s.

Mapa pokrytí Turbo Internetem k 28. 1.2014

vodafone-turbo-internet-nahled

Legenda map:

  • Turbo Internet běžící na 3G – fialová barva
  • Turbo Internet běžící na LTE 900 MHz – červená barva

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Turbo je nejpomalejsi internet,co existuje

    Zakoupil jsem Vodafon karty do našeho podniku ,který je přímo u vysílače Vodafonu,a byl jsem překvapený rychlosti internetu.Ackoliv je oblast údajně pokryta Turbo inertnetem,rychlost byla a je naprosto zoufalá ,O2,kterému Vodafon podnajima vysílač ,ma rychlost 20 x větší ,nechápu to a datové karty sim karty jsme vrátili,pracovnici Vodafonu to nedokázali nijak vysvětlit ,jsme z oblasti Rakovnicka,kde Turbo ma fungovat-nefunguje

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení