Menu

Vodafone spustil mobilní platby

24.02.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
začněte platit za služby a zboží mobilem

Vodafone spustil mobilní platby: začněte platit za služby a zboží mobilem

Vodafone dnes spustil novou platební metodu, díky níž mohou jeho zákazníci platit za služby a zboží mobilem. Jako první se nabízí nákup hudby pomocí i-legalne.cz.

Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafone Czech Republic a.s. řekl „Vodafone M-peněženka představuje nový, bezpečný a pohodlný způsob platby mobilem na internetu. Umožní všem zákazníkům platit za zboží a služby mobilem, který mají pořád u sebe a způsobem, který dobře znají," a dodává: „Server i-legalne.cz je prvním obchodním partnerem, jehož služby lze M-peněženkou zaplatit a stejně tak ji může využít jakýkoli jiný poskytovatel služeb. V současnosti již jednáme s několika dalšími společnostmi.

Díky spolupráci Vodafonu s i-legalne.cz mají nyní zákazníci M-peněženky možnost automaticky si stáhnout vybraný hudební soubor za jednu cenu do mobilu i do počítače. I-legalne.cz je přístupný z webového i wapového rozhraní a surfování po katalogu i přenesená data při stahování vybrané písně do mobilu jsou zdarma.

Aleš Přistál

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení