Menu

Voděodolný Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB10

19.07.2017 11:02 | Michal Bareš + Přidat komentář
Voděodolný Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB10

Voděodolný Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB10 | foto: CHIP

Ať už se chystáte na dovolenou u vody nebo na túru do hor, nemusíte se vzdát oblíbené hudby. Přenosný bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB10 bude doprovázet vaše kroky na slunci i v dešti.

Reproduktor Sony SRS-XB10 s technologií Bluetooth je kompaktní a bezdrátový, takže jej snadno přemístíte podle potřeby. Můžete si ho třeba zavěsit na řídítka kola nebo připnout k batohu a vyrazit na výlet. Díky voděodolnému povrchu (IPX5) může dělat společnost i na koupališti nebo přímo ve sprše. Podle výrobce vydrží na baterii přehrávat hudbu po dobu 16 hodin. Pokud chcete stereofonní zvuk, jednoduše zapojíte dva bezdrátové reproduktory. Reproduktor s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz má rozměry 7,5 x 7,5 cm a váží jen 260 g. Prodává se v červené, žluté, zelené, modré, bílé a černé barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1 931 Kč včetně DPH.

web-srs-xb10-cervena

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení