Menu

Vodotěsná kamera do 5 m

13.06.2012 12:53 | Redakce Chip + Přidat komentář
S novou kamerou od Sony se nemusíte bát vody. Handycam GW55VE se hodí pro výlety na pláž, šnorchlovací expedice a rodinné výlety. Kamera je vodotěsná do hloubky 5 m a odolná proti prachu a nárazům při pádu z výšky až 1,5 m.

Vodotěsný kamkordér je stavěný na každodenní dobrodružství a je vybaven pokročilými technologiemi pro ostré a stabilní Full HD video i fotografie. Snímač Exmor R CMOS doplňuje objektiv Sony G, který dokáže dobře zachytit vše od širokoúhlých záběrů až po dramatické detaily. Technologie Extended Zoom (rozšířený zoom) zvyšuje rozsah 10x optického zoomu až na maximální 17x přiblížení.
Když máte objektiv nastavený na velké přiblížení, nebo se při natáčení pohybujete, zaznamenané video vypadá ostřeji díky stabilizátoru Optical SteadyShot s režimem Active. Poprvé se u videokamer Handycam nabízí funkce Intelligent Sweep Panorama umožňující zachytit široké scény. Stačí stisknout spoušť a plynule zaznamenat i tu nejširší scénu. Díky funkcím detekce obličeje a detekce pohybu dokáže Handycam při tomto posouvání kamerou přirozeně nasnímat i pohybující se osoby a předměty.
Kamera je také vybavena GPS modulem, který zaznamenává polohu pořízení všech vašich videoklipů a fotografií. Nový vodotěsný kamkordér Handycam GW55VE od Sony je v České republice k dostání od června 2012 za cenu 14 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení