Menu

Voinet nabízí SMS

19.10.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
textovky přes VoIP

 

Voinet nabízí SMS

Společnost Voinet v rámci rozšiřování služeb představila novou nabídku - posílání SMS z VoIP / SIP čísel. Jedná se o inovativní nabídku, mezi jejíž hlavní výhody patří zejména cena, možnost hromadného rozesílání sms a celková dostupnost. Služba Voinet SMS je klíčem k levné firemní komunikaci, šetří náklady a zvyšuje pohodlí uživatelů.

Hromadné sms a portálový přístup

Rozesílání SMS je realizováno jak za pomoci webového portálu (http://portal.voinet.cz), tak i přímo z koncových zařízení VoIP telefonů. Poslaná SMS není anonymní a obsahuje příslušné identifikace veřejných čísel. Uživatel vůbec nepozná, že přijatá SMS je ze sítě VoIP. Přitom firemní náklady a jednoduchost služby jednoznačně usnadňuje posílání SMS, ať už pro standardní komunikaci či pro hromadné posílání obchodních sdělení.

Vracíme 1 Kč za každou SMS

Voinet za každou přijatou SMS v rámci své sítě vrátí zákazníkovi 1 Kč včetně DPH. S novým produktem Voinetphone navíc můžete poslat až 20 SMS zadarmo.

Součástí služby je i rozhraní pro ostatní poskytovatele VoIP služeb (ISP, poskytovatele kabelové televize), kteří tak mohou nabízet zasílaní hromadných SMS svým zákazníkům se všemi výhodami, včetně identifikace vlastních čísel. 

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení