Menu

Vyčištění Windows jedním kliknutím: k dispozici je WinOptimizer 2022

19.01.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Vyčištění Windows jedním kliknutím: k dispozici je WinOptimizer 2022

Vyčištění Windows jedním kliknutím: k dispozici je WinOptimizer 2022 | foto: geralt/Pixabay.com

Každý počítač potřebuje čas od času generální úklid, protože ve složkách Windows se hromadí nepotřebné datové smetí. Pomocí programu WinOptimizer můžete svůj počítač tohoto problému v několika jednoduchých krocích zbavit. Ke stažení je verze 2022.

Téměř každý uživatel počítače s Windows se s tímto problémem už setkal. Postupem času se v počítači hromadí stále více datového odpadu. Ať už jde o různé downloady, dočasné soubory nebo zbytky po aktualizacích, v určitém okamžiku se kapacita datového úložiště blíží svému limitu a počítač je stále pomalejší. Pomocí programu WinOptimizer 2022 můžete systém vyčistit jediným kliknutím. Kromě toho v nabídce programu najdete i kompletní sadu nástrojů pro optimalizaci.

Kromě analýzy a čištění systému nabízí Ashampoo WinOptimizer 2022 také různé funkce na ochranu vašeho soukromí. Například z prohlížeče jím lze odstranit soubory cookie a další různé digitální stopy. Nejlepší na celé věci je, že plnou verzi programu jde používat zdarma. Jedinou podmínkou je aktivace e-mailem.

winoptimizer-logo

Ashampoo WinOptimizer 2022

CHIP hodnotí Dobrý

Čistící program promaže datové smetí a optimalizuje běh systému Windows.

www.ashampoo.com/en-us/winoptimizer-free

 

Ashampoo WinOptimizer 2022: více než jen ladící nástroj

winoptimizer2022

Jediným kliknutím můžete svůj počítač vyčistit od nepotřebných dat, a tím mu vrátit jeho ztracený výkon. | Zdroj: WinOptimizer

Program nejprve provede kompletní analýzu celého počítače. V kategoriích, jakými jsou například »Unnecessary files«, »Optimizable system settings« nebo »Optimizable security settings« se zobrazí hodnoty, které je potřeba vylepšit. Jednotlivé kategorie datového smetí lze také jedním kliknutím vyčistit. Poté se nepotřebná data vymažou, ale pročistí se i záznamy v registru anebo soubory cookie.

Pomocí různých metod analýzy systému se dá vytvořit kompletní benchmark nebo vystopovat nepříjemné konzumenty paměti. V komplexní sadě najdete také nástroj pro kompletní odstranění instalací a různé pomůcky pro ladění. Po vyzkoušení všech těchto postupů budete mít počítač vyčištěný a restartování by mělo jít hned rychleji.

Ladění PC pro běžné uživatele i profesionály

Stále jsou nejlepší programy ty, které může používat každý. Nikdo přeci nechce vysvětlovat běžnému uživateli, jak funguje Photoshop. Je to příliš složité. O to víc potěší, pokud objevíme nástroj, který je vhodný jak pro občasného uživatele, tak i pro profesionály. WinOptimizer 2022 je jedním z nich. Ti, kdo se v ladění nevyznají, nebo se tím nechtějí zabývat do hloubky, mají k dispozici možnost provést kompletní optimalizaci jediným kliknutím.

Pokud byste se ale chtěli do této problematiky ponořit hlouběji, najdete v programu řadu malých, ale i silnějších nástrojů, pomocí kterých se dá počítač optimalizovat a vyčistit ručně. Tak se dá i zjistit, co způsobí opětovnou lepší funkci počítače a čemu je dobré do budoucna věnovat větší pozornost.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Chci naistalovat WinOptiomizer 2022 m,ám jednoiu Win10Pro a jednou Win7Pro

  Chci naistalovat WinOptiomizer 2022 m,ám jednoiu Win10Pro a jednou Win7Pro

  Reagovat na komentář

  .

  Pred cca. tyzdnom bola dostupna k stiahnutiu plna verzia programu WiseCare 365. Skuste pozriet, ci sa este da stiahnut. To je naj. program na cistenie a optimalizaciu.

  Reagovat na komentář

  WinOptimizer 2022

  Mám o tento program zájem do svého počítače.

  Josef Kašný

  Reagovat na komentář

  Treba sa najskôr zaregistrovať na webe Ashampoo a až potom sa dá prihlásiť na winoptimizer

  Reagovat na komentář

  Čekám na odpověď

  Už druhý den čekám na ten email s heslem a stále nic… ve spamu to taky není.

  Reagovat na komentář

  Reagovat na komentář

  Udělejte si u nich ůčet na nějaký mail,tam vám pošlou heslo proboha. Podívejte se do spamu atd.

  Reagovat na komentář

  Není free

  Mám nainstalováno, ale vyžaduje pouze volbu placené verze, aktivaci e-mailem mi to nenabídlo

  Reagovat na komentář

  Reakce na Mirek: Ano, píše „zvolte si heslo“ …

  Reagovat na komentář

  Nejde nainstalovat

  Chtěl jsem si nahrát ten program a i když zadám e-mail chce to po mně heslo …

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení