Menu

Výkonná mobilní pracovní stanice

21.05.2010 09:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
Výkonná mobilní pracovní stanice

Výkonná mobilní pracovní stanice | foto: CHIP

Pro uživatele, kteří potřebují extrémní výkon, je určena nová řada „W“ mobilních pracovních stanic Lenovo. Tyto ThinkPady spojují procesory Intel Core i7 (s technologiemi Intel Turbo Boost a Intel Hyperthreading) s grafickými jednotkami NVIDIA řady Quadro FX2800 a 3800.

ThinkPad W701 je 17palcová mobilní pracovní stanice s volitelně vestavěným barevným kalibrátorem. Ten pomáhá profesionálům v oblastech počítačem podporovaného navrhování (CAD) a tvorby digitálního obsahu (DCC) zajistit zobrazení přesných barev.
W701 je také jediná mobilní pracovní stanice, která zahrnuje volitelně vestavěný digitizér WACOM s perem. W701 s USB porty s podporou USB 3.0 je certifikována pro provoz aplikací od nezávislých výrobců CAD/DCC software, jako Dassault Systemes CATIA, SolidWorks, PTC Pro/E a dalších.
Stanice má robustní konstrukci. Ochranný rám, kompozity z uhlíkových a skleněných vláken společně s Active Protection System u všech notebooků pomáhají splnit vojenské požadavky pro provoz za vysokých i nízkých teplot, při nárazech, ve vysoké nadmořské výšce a prachu.
Model ThinkPad W701 je nyní dostupný za cenu od 69 990 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení