Menu
CHIP Speedtest

Výkonná mobilní pracovní stanice

21.05.2010 09:19 | Redakce Chip
Výkonná mobilní pracovní stanice
Pro uživatele, kteří potřebují extrémní výkon, je určena nová řada „W“ mobilních pracovních stanic Lenovo. Tyto ThinkPady spojují procesory Intel Core i7 (s technologiemi Intel Turbo Boost a Intel Hyperthreading) s grafickými jednotkami NVIDIA řady Quadro FX2800 a 3800.

ThinkPad W701 je 17palcová mobilní pracovní stanice s volitelně vestavěným barevným kalibrátorem. Ten pomáhá profesionálům v oblastech počítačem podporovaného navrhování (CAD) a tvorby digitálního obsahu (DCC) zajistit zobrazení přesných barev.
W701 je také jediná mobilní pracovní stanice, která zahrnuje volitelně vestavěný digitizér WACOM s perem. W701 s USB porty s podporou USB 3.0 je certifikována pro provoz aplikací od nezávislých výrobců CAD/DCC software, jako Dassault Systemes CATIA, SolidWorks, PTC Pro/E a dalších.
Stanice má robustní konstrukci. Ochranný rám, kompozity z uhlíkových a skleněných vláken společně s Active Protection System u všech notebooků pomáhají splnit vojenské požadavky pro provoz za vysokých i nízkých teplot, při nárazech, ve vysoké nadmořské výšce a prachu.
Model ThinkPad W701 je nyní dostupný za cenu od 69 990 Kč bez DPH.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení