Menu

Výkonnější tiskárna Epson

19.01.2018 13:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Výkonnější tiskárna Epson

Výkonnější tiskárna Epson | foto: CHIP

Nová tiskárna Epsonu nabízí rychlejší a kvalitnější tisk a má nižší nároky na obsluhu při vytváření grafiky. Potisknout s ní můžete i bavlněné podklady, jako jsou trička a mikiny.

Společnost Epson má novou DTG tiskárnu, která umožňuje tisk vysoce kvalitních barevných výtisků na širokou škálu bavlněných podkladů, jako jsou trička, mikiny, trička s límečkem a tašky. Tiskárna SureColor SC-F2100 nahradí stávající model SC-F2000 a nabízí řadu vylepšení a nových funkcí, mezi něž patří vyšší rychlost a spolehlivost, nižší provozní náklady a možnost vytvářet vlastní návrhy potisku pomocí softwaru Garment Creator společnosti Epson.

garment-creator-nahled

Tiskárna SC-F2100 je určena malým a středním firmám, které chtějí rozšířit své služby o přímý potisk textilu, jako jsou výrobci potištěných triček, online prodejci triček, dodavatelé tiskových služeb i podniky, které chtějí vyrábět pracovní oděvy nebo propagační předměty s vlastní značkou.

Tato nová DTG tiskárna představuje kompletní řešení Epson zahrnující tiskárnu, tiskovou hlavu, inkoust, software a záruku. Prostřednictvím nových režimů rychlého tisku a vylepšené cirkulace inkoustu pro rychlejší spuštění nabízí výsledky rychleji než její předchůdce. Tiskárna používá zdokonalené rastrování pro přesnější reprodukci obrazu a širší barevný prostor než předchozí model. Model SC-F2100 bude k dispozici od března 2018.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení